1. Dziś o godz.17.00 w Katedrze rozpoczęcie diecezjalnego etapu synodu pod przewodnictwem Ks. Bp. Jana Wątroby.

2. Składka dzisiejsza przeznaczona na inwestycje w parafii.

3. Msze św.: codziennie o 17.30 oraz  w Środę, Piątek i Sobotę o 7.00

4. Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach  Różańcowych: w Niedzielę o 15.00, w dni powszednie po wieczornej Mszy św.

w Poniedziałek – Członków Stowarzyszenia Apostolstwa Dobrej śmierci.

we Wtorek - uczniów kl. III z Racławówki i Nosówki.

w Środę - uczniów kl. IV z Racławówki i Nosówki.

w Czwartek -  uczniów z kl. V i VI  z Racławówki i Nosówki.

w Piątek – Wspólnota dla Intronizacji NSPJ.

w Sobotę – Kandydaci do Sakramentu bierzmowania.

W Niedzielę - Krąg Domowego Kościoła.

5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania oraz ich  rodziców w Sobotę o 17.30. Na Mszy św. poświecenie modlitewników.

6. Dziękujemy Rodzinie Państwa Młodych za kwiaty i posprzątanie świątyni. Bóg Zapłać.

**W nadchodzącym tygodniu o tę posługę prosimy rodziny z Nosówki nr: 289, 289a ,289d, 289g, 289m, 290f oraz z Racławówki przy lasku 402, 402a, 402b, 402c, 402g.

7. Prosimy o segregowanie śmieci przy porządkowaniu grobów. Biologiczne odpady (trawę, liście, żywe kwiaty) składamy  w boksach.

Znicze, wkłady i sztuczne kwiaty prosimy zabierać ze sobą i oddawać wraz z domowymi śmieciami, ewentualnie do kontenerów. Ograniczmy również ilość kupowanych zniczy czy sztucznych kwiatów.

8. Na stoliku znajdują się kartki na wypominki. Wypominki składamy w zakrystii.

9. Za tydzień  Różaniec przed Mszą św. o 7.30  poprowadzi Róża Iwińskiej Henryki.

10. W dniu 30 Października (sobota) zapraszamy chętnych mężczyzn do pomocy przy pracach koło plebanii.

1. Dzisiaj  XXI Dzień Papieski. Po Mszach św. Zbiorka ofiar do puszek na Dzieło Nowego  Tysiąclecia. Różaniec o godz. 15.00.

2. W Czwartek  Dzień Nauczyciel. Modlić się będziemy za wszystkich pracowników oświaty.

3. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona na inwestycje.

4. Dziękujemy Rodzinom z Nosówki za posprzątanie świątyni i złożone ofiary. Bóg zapłać.

W nadchodzącym tygodniu o posprzątanie i udekorowanie świątyni prosimy Rodzinę Państwa Młodych z najbliższego tygodnia.

5.Za tydzień  Różaniec przed Mszą św. o 7.30  poprowadzi Róża Witek Heleny.

6. Msze św. w tym tygodniu: Codziennie o 17.30 oraz  w Czwartek  o 7.00.

7. Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach  Różańcowych codziennie po wieczornej Mszy św.

i do prowadzenia Różańca:

w Poniedziałek – uczniów z kl. VI z Nosówki i Racławówki.

we Wtorek – Członków Szkolnych Kół Caritas z Racławówki i Nosówki.

w Środę - uczniów kl. VII z Racławówki i Nosówki.

w Czwartek -  uczniów z kl. I, II  z Racławówki.

w Piątek – Przedszkolaków i ich rodziców z Racławówki.

w Sobotę - Wspólnotę dla Intronizacji NSPJ.

8. Zbiórka Ministrantów i Lektorów w Piątek o godz.16.30, próba Scholii po Różańcu.

9. Prosimy o segregowanie śmieci przy porządkowaniu grobów. Biologiczne odpady (trawę, liście, żywe kwiaty) składamy  w boksach. Znicze, wkłady i sztuczne kwiaty prosimy zabierać ze sobą i oddawać wraz z domowymi śmieciami, za które już zapłaciliśmy. Ograniczmy również ilość kupowanych zniczy czy sztucznych kwiatów.

10. We Wtorek po Nabożeństwie Różańcowym spotkanie Rady Parafialnej.

11.  Środa, 13 października, to Dzień Imienin Biskupa Edwarda Białogłowskiego. Pamiętajmy o Czcigodnym Solenizancie w naszych modlitwach.

12. W Piątek, 15 października br., będziemy obchodzić Światowy Dzień Dziecka Utraconego. W tym dniu o godz. 17.00, na rzeszowskim cmentarzu Wilkowyja zostanie odprawiona Msza Święta pogrzebowa za dzieci zmarłe przed narodzeniem.

wtorek,
19 października 2021

(292. dzień roku)

Wtorek, XXIX Tydzień zwykły