1. Modltwami o ofiarami do puszek wspieramy dziś Kościół w Sudanie południowym.
2. Jutro Święto Odzyskania Niepodległości. Serdecznie zapraszamy na Mszę św.o 10.00 w intencji naszej Ojczyzny.W tym dniu jeszcze Msza św. o godz. 8.00 i po niej Adoracja do godz. 9.50.
3. W Środę Nowenna do M. B. N. Pomocy.
4. Zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania w Piątek na Mszę św. o godzinie 17.00 z poświęceniem modlitewników i w sobotę na godz. 16.30 na Adorację z ucałowaniem relikwi bł. Karoliny Kózka i Mszę św. o 17.00.
5. Msze św. w tym tygodniu: W Poniedziałek o 8.00 i 10.00; od wtorku do soboty o 17.00 oraz w środę o 7.00 i w sobotę w Domu Samotnej matki niedzielna Msza św. o godz. 18.00.
6. Dziękujemy rodzinom z Nosówki za posprzątanie i udekorowanie kwiatami kościoła. Bóg Zapłać. W nadchodzącym tygodniu o tę posługę prosimy rodziny z Nosówki- Przymiarki koło zakładu kamieniarskiego nr. 204,206,206a,206c, 206d,207,207a,207b,208d,209.
7. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna na odnowienie schodów i odmalowanie kaplicy na cmentarzu i wykonanie chodnika.
8. Proszimy o segregowanie śwmieci na cmentarzu i zabieranie ze sobą wypalonych zniczy. Chryzantemy możemy składać w wyznaczonych miejscach, a plastikowe doniczki wkładamy do kontenera.
9. Różaniec w przyszłą niedzielę przed poranną Mszą św. poprowadzi Róża Grzegorza Rogali.
10.Ogłoszenia społeczne: Koncert "Rzeszów Śpiewa Patriotycznie" na Rynku Rzeszowskim 11 Listopada o godz. 15.00;
Spotkania Seniorów w Racławówce i Nosówce 17 listopada o godz. 16.00 w Domach kultury.

1. Składam serdeczne podziękowanie wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie Uroczystości Odpustowych. Dziękuję Strażakom za kierowanie ruchem i utrzymanie porządku przy cmentarzu w Uroczystość Wszystkich Świętych.
2. Po Mszach św. wieczornych od Poniedziałku do Piątku polecać będziemy naszych zmarłych w modlitwie Wypominkowej. Wypominki Listopadowe i roczne prosimy składać w zakrystii.
3. W Środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w Czwartek modlić się będziemy w intencji powołań, w Sobotę Adoracja od godz.16.30.
4. W przyszłą Niedzielę będziemy wspierać naszymi modlitwami i ofiarami Kościół w Sudanie Południowym.
5. Dziękujemy rodzinom z Nosówki za posprzątanie świątyni i złożone ofiary. Bóg Zapłać. W nadchodzącym tygodniu o tę posługę prosimy kolejne Rodziny z Nosówki.
6. Msze św. w tym tygodniu: codziennie o godz. 17.00 oraz w Czwartek o 7.00.
7. Różaniec przed poranną Mszą św. w przyszłą Niedzielę poprowadzi Róża Zofii Bijoś.
8. Ogłoszenia społeczne.