1. W Dzisiejszą Niedzielę rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Zachęcamy do czytania Pisma św. Szczególnie Dziejów Apostolskich.

2 W Środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

* Codziennie Adoracja Pana Jezusa od godz. 17.30.

3. Spotkanie dzieci z klas III i rodziców w ramach przygotowania do I Komunii w Środę o godz. 18.00.

4. Msze św. w tygodniu codziennie o 18.00 oraz w Poniedziałek, Środę o godz. 7.00.

* Niedzielna Msza św. w Domu Samotnej Matki w Sobotę o 19.00.

5. Dziękujemy Rodzinom  z Racławówki za posprzątanie świątyni i złożone ofiary. Bóg zapłać.

W nadchodzącym tygodniu o tę posługę prosimy kolejne Rodziny z Racławówki  nr: 59, 64, 68, 69a, 70, 97, 97b, 97c, 98, 103.

6. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza. Modlić się będziemy w intencji powołań kapłańskich i zakonnych oraz za powołanych z naszej parafii.

* Składka przeznaczona na inwestycje w Parafii – odnowienie elewacji kościoła.

7. Różaniec przed poranną Mszą św. w przyszłą Niedzielę poprowadzi Róża Łyszczek Mariusza.

8. Egzamin przed Bierzmowaniem dla uczniów klas VIII w Piątek o 18.00.

9.W sobotę 20 kwietnia 2024 r. w Rzeszowie odbędzie się ogólnopolskie spotkanie Wojowników Maryi. Przybędą tysiące mężczyzn z całej Polski, aby dać świadectwo wiary i miłości do Boga, Maryi i naszej Ojczyzny. Początek spotkania na Rynku w Rzeszowie o godz. 9:15. Następnie uczestnicy przejdą ulicami miasta do katedry rzeszowskiej. Tam odbędzie się dalsza część spotkania. Na spotkanie zapraszamy wszystkich zainteresowanych mężczyzn szukających Boga w swoim życiu i w życiu swoich rodzin. Zachęcamy również, aby na to spotkanie zabrać swojego syna/synów w wieku powyżej 15 roku życia.

1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego – Święto Patronalne Caritas. Składamy serdeczne życzenia  i podziękowania za pracę i pomoc potrzebującym, wszystkim członkom Oddziału Parafialnego oraz Szkolnych Kół.

*  Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Składka przeznaczona na cele charytatywne. W tym dniu przynosimy do kościoła skarbonki Jałmużny wielkopostnej.

** Po sumie procesja na cmentarz i modlitwy za zmarłych.

*** O 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św.

2. Dziękujemy Rodzinom  z Racławówki za posprzątanie świątyni i złożone ofiary. Bóg zapłać.

W nadchodzącym tygodniu o tę posługę prosimy kolejne Rodziny: nr. .: 104,104a, 104b, 105, 106, 107, 111, 113, 116, 120.

3.W Poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Na Mszy św. wieczornej o 18.00 rozpoczęcie Duchowej Adopcji Dziecka poczętego. Deklaracje znajdują się na końcu ławek. Wypełnione  przynosimy jutro na Mszę św. Zachęcamy do jak najliczniejszego  włączenia się w to dzieło.

4. Msze św. w tym tygodniu: Codziennie o 18.00 oraz w Czwartek i Piątek o 7.00.

5. Codziennie Adoracja od godz. 17.30. W środę Nowenna do MBNP.

6. W przyszłą Niedzielę Różaniec przed poranną Mszą św. poprowadzi Róża Zofii Byjoś.